Hazirtasarimlar | Kurumsal Web Yazılım

Giriş Bilgileri

Kullanıcı Adı: admin

Şifre: admin


Letgo tarzi script php ,Letgo Scripti İndir Full 2022 joysale v3 ,Letgo Benzeri İkinci El Pazarı Scripti ,Letgo Clone Script,Letgo scripti V3

 İLAN SCRİPTİ ÖZELLİKLER

Admin

– Müşterileri listeleme
– Müşterileri Düzenleme
– İlanları listeleme
– Mesajları listeleme
– Slider listeleme
– Slider Ekleme
– Kategori Listeleme
– Kategori Ekleme
– Seo Ayarları
– Reklam Ayarları
– Facebook Giriş Ayarları
 

Kullanıcı Paneli

– Anasayfa İlan Listeleme – Tümünü Gör
– Her 10 ilanda bir ilan ekle her 10 ilanda bir Reklam
– İlan Ekleme
– İlan Paylaşma
– İlan Konum
– İlano Favorilere Ekleme
– Fiyata ve Konuma Göre filtreleme
– Kategoriler
– İlan Arama
– Bildirimler
– Profil
– Anlık Mesajlaşma
– İlan Düzenleme
– İlan Arşivleme ( Silinse Dahi )
– Mesaj Arşivleme ( Silinse Dahi )
– Profil – İlan içi – Anasayfa Reklam Alanları
– İlan İçi Hızlı Mesaj
– Satıldı Olarak İşaretleme

Kesinlikle dijital ürünlerin iade yoktur

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız bazi scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

Son Eklenenler

+905378143474

Whatsapp Destek

05378143474

Hafta içi 09:00-18:00