Hazirtasarimlar | Kurumsal Web Yazılım

Hakkımızda

            2014 yılından bu zamana her geçen gün müşteri potansiyelini genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm Türkiye'ye ve diğer ülkelerde yaşayan Türk vatandaşlarımıza yazılım hizmeti sunan Hazirtasarimlar, mobil uyumlu yazılımlar, normal paketler ve kampanyalı paketleri ile her yazılım ihtiyacına en etkili şekilde cevap veriyor. Home ofis olarak hizmet veren bu firma gerek yüz yüze, gerekse telefon ile istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve destek alabileceğiniz yapıya sahiptir. istanbul'da kurulan firmamız kurumsal ve e-ticaret yazılımları ile hazır php script sektöründe hizmet vermektedir.


Hazirtasarimlar Hizmet Kategorileri

            Hizmet verdiği sektör bakımından son derece geniş bir hizmet kategorisine sahip olan Hazirtasarimlar, eğitimden sağlığa, inşaat sektöründen gıda ve tekstile kadar birçok firmaya web yazılım hizmeti sunmaktadır. Her çeşit kurumsal firmanın web sitelerini firmaya yakışır bir formatta hazırlamakta, web siteleri ve blog tasarımında fark yaratmaktadır. Emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe ve daha birçok firma web tasarımında adından söz ettiriyor. Güçlü referansları ile sektörün lider firması olmaya aday olan Hazirtasarimlar, kişisel ve ticari blog ve web sitelerinde her zaman profesyonel hizmet alacağınız bir firmadır.


Profesyonel Web Yazılım Hizmeti

            Bir web sitesinde ilk dikkati çeken şey domain adıdır. Kolay hatırlanan ve global bir web sitesi her zaman daha fazla ziyaretçi alır. Sitenin hızlı çalışması, kolay açılması ve web sitesinde gezintinin rahat olması bir kullanıcı için çok önemlidir. Aksi taktirde kısa sürede siteden çıkacaktır. Tasarımın hem göze hitap eden hem şık ve kaliteli olması ise PHP Responsive Script ile mümkündür. SEO uyumlu, kaliteli içeriklere sahip ve mobil uyumlu bir web sitesi her zaman çok daha fazla ziyaretçi alacak ve hedef müşteri kitlesini yakalayacaktır.

 Hazır Php Script çalışmaları ile web sitelerinin en iyi ve en kullanışlı bir yapıya sahip olmasını sağlayan Hazirtasarimlar, hazır lisanslı web site paketleri ve müşteriye özel web site yazılım çalışmaları ile her firmanın ihtiyacına en kaliteli ve en hızlı şekilde cevap vermektedir.

istanbulwebci@gmail.com

Mail 7x24 Destek

+905378143474

Whatsapp 7x24 Destek

05378143474

Hafta içi 09:00-18:00