Hazirtasarimlar | Kurumsal Web Yazılım

E-Ticaret

E Ticaret İle Dünyaya Açılın

Web sitesi sahipleri kısa zamanda gelir elde etme yolarını aramaktadır. Diğer taraftan fiziki olarak ürün satışı yapan işyerleri ise e ticaret sahasında yer alarak gelirlerini artırmak istemektedir.

Web site üzerinden ticaret yapmakta kendi içinde ayrılmaktadır. Stoklu çalışmak veya drop shipping sistemi üzerinden ticarette yer almak istemektedirler. E ticaret web sitesi yapmak veya yapılan sitenin öne çıkmasını sağlamak ise uzmanlık isteyen alan olmaktadır.

Bugüne kadar cr medya tarafından hazırlanmış ve seo çalışmaları tarafımızca yapılmış olan e ticaret siteleri beklentilerin üzerinde performans göstermiştir.

İşyeriniz ne kadar küçük olur ise olsun ufkunuz geniş olsun. Cr medya sizin ufkunuzda yer alan hedeflere ulaşmanızı hedeflemiştir. Ticaret hacminizin katlanarak artması ve hizmet alanınızın internetin ulaştığı son noktaya kadar uzanması ile dev bir holdingin sahibi olabilirsiniz. Bazı e ticaret siteleri aracı kuruluş olarak çalışmaktadır.

Üretici ile tüketici arasında köprü görevini üstlenerek ciddi kazançlar elde etmektedir. Sektörde rekabetlerden başarılı olarak çıkmak için ise e ticaret sitenizin olması gerekir. Web sitenizi seo çalışmamız ile güçlendirerek çok daha geniş bir kitleye sesinizi duyurmak bizim başlıca hedeflerimizdendir.

E ticaret yapmanıza olanak sağlayan web yazılımlarımızı buradan inceleyebilirsiniz. Güvenlik bakımından her hangi bir açığın olmadığı yazılımlar sayesinde güvenli alış verişlerin adresi olarak web siteniz gösterilecektir. Binlerce kişinin aynı anda sitenizde yer alması esnasında hız ve performansında en düşük bir gerileme olmayan temalarımız, ticarette farkınızı ortaya koyacaktır.

Ürüne özel sayfalar hazırlanmasında gerekli olan detayları tam olarak yansıtacak olan görsel ekleme ve video ekleme özellikleri sunulmaktadır. Ürün görsellerinin yanı sıra eşsiz ürün videolarını ürün detay sayfalarında sergileyebilirsiniz. 

E-Ticaret sitelerimiz aynı zamanda N11, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi gelişmiş firmalar ile entegrasyon edilebilir. Ayrıca xml yardımı ile toplu ürün ekleme veya ürünleri topluca dışarı çıkarma işlemleri yapılabilir.

istanbulwebci@gmail.com

Mail 7x24 Destek

+905378143474

Whatsapp 7x24 Destek

05378143474

Hafta içi 09:00-18:00