Hazirtasarimlar | Kurumsal Web Yazılım

Google Ads Çalışması

Google tarafından sunulan adwords reklamcılık aranma kısmında karşımıza çıkan veya siteler üzerinde görmüş olduğumuz reklamların adı olarak belirtilebilir.

Reklam verenler kadar reklamları sayfalarında gören web site sahipleri için önemli bir nokta olarak karşımızda yer almaktadır. Bir tarafta fazla masraf etmeden adwords reklam vermek isteyen kurumlar, diğer tarafta ise adwords reklamları üzerinden gelir elde etmek isteyen web site sahipleri yer almaktadır.

Adwords reklam bölümümüzde her iki sektör denge içinde ele alınırken her iki pencereden bakılarak reklamların gerçek kitlesine ulaşması sağlanmaktadır.

Birçok web site sahibi reklam engelleme ile düşük ücretli reklamları engellemektedir. Burada ille de firmalar acısından yüksek ücretler ile reklam vermek zorunluluğu ortaya çıkmamaktadır. Düşük maliyetler, uygun zaman ve uygun siteler üzerinden yayınlanması ile her iki taraf için maddi kazanç elde edilebilmektedir.

Adwords reklamcılık ofisimiz tarafından denge içinde sunulan reklamlar ile her reklama tıklayan kişi mutlaka ürün veya hizmet alımını gerçekleştirmektedir. Kurumsal web sitenizi tanıtmak veya ürün satışını gerçekleştirmek için boşa tıklanan reklamlar ile maddi zararların önüne geçilmektedir.

İndirim kuponları ve adwords reklam kampanyaları son zamanlarda ofisimiz tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Toplu reklam anlaşmalarının yapılmasından dolayı, adwords reklamlarına ödenecek olan fiyatlar yarıya düşmektedir.

Adwords kampanyalarını takip eden departmanımız aynı zamanda reklam ofisi ile ortak çalışarak sizleri için en uygun reklam kanallarını hazırlamaktadır.

Yapılan değerlendirme sonrasında kesinlikle zarar şeklinde bir durum ile karşılaşılmadan adwords reklamlarınız google'da yayınlanmaya başlamaktadır.

+905378143474

Whatsapp Destek

05378143474

Hafta içi 09:00-18:00