Hazirtasarimlar | Kurumsal Web Yazılım

Giriş Bilgileri

Kullanıcı Adı: admin

Şifre: admin


Tüm alanlarda yorum alanını adminden açıp kapatabilme. (Sayfalar, Hizmetler, Blog) 16.000.000 birbirinden güzel renk seçenekleri (Admin panel kontrollü) Güvenli ÖDEME YAP sayfası. (Müşterileriniz ödemelerini kredi kartı ile online olarak yapabilirler.) PayTR Tüm Formlarda Google reCAPTCHA Gelişmiş dinamik her slayt yazı rengini panelden farklı yapma özelliği ile müşterilerinizin başını döndürün. Sınırsız üst ve alt menü ekleme özelliği. Yeni tasarım gelişmiş iletişim sayfası. Site ana meta kelimeleri belirleme. (Title, Description, Keywords) Tüm dinamik ve sabit sayfalar için admin panel kontrollü belirtme. (Title, Description, Keywords) Header menüleri admin panelinden ekleme silme ve düzenleme alanı. Tüm admin paneli SweetAlert ile uyarı pencereleri. (Dinamik aktif uyarı penceresi) Ana sayfada tüm alanlar aktif pasif edebilme. Ana sayfa tüm başlık ve yazı alanları admin panelden düzenleme. Tam içerik yönetimi. Sınırsız Avukat Ekleme Sınırsız Hizmet Alanı Ekleme Sınırsız Blog Kategori Ekleme Anasayfa html alanların tümünü düzenleme. MAİL bildirimi (İletişim admin bildirimi. SMTP-YENİ-Bildirim yapılacak mail adresi seçme) Footer menüleri adminden düzenleme, ekleme ve silme. Sosyal medya yönetimi. Footer link ekleme düzenleme silme. Full admin kontörlü ve basit kullanım. Yeni Tasarım KOLAY ERİŞİM full iletişim kanalları yönetimi hepsi adminden ayrıca belirtilip aktif ve pasif edilerek kullanılabilir. Yeni Tasarım üst menüde online randevu modülü Daha sayamadığımız birçok özellik için demoyu inceleyebilirsiniz.

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız bazi scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

Son Eklenenler

+905378143474

Whatsapp Destek

05378143474

Hafta içi 09:00-18:00