Hazirtasarimlar | Kurumsal Web Yazılım

Giriş Bilgileri

Kullanıcı Adı: admin

Şifre: admin


Ürün Varyant Özelliği ürünlerinize varyant ve alt varyanları oluşturabilirsiniz. Kategori Yönetimi sınırsız kategoriler ve alt kategoriler oluşturabilir sürükle bırak ile kategorilerinizi yönetebilirsiniz. Sınırsız Anasayfa hikaye özelliği Sınırsız hikaye oluşturabilirsiniz. Sınırsız Anasayfa Görsel Destekli Kampanya tanıtımı Sipariş Yönetimi Detaylı ve kolay sipariş yönetim sistemi Sınırsız Anasayfa slider özelliği Anasayfanızda sınırsız slider oluşturabilirsiniz. Genel özet gün, hafta, ay, yıl olarak sipariş tutarınızı görebilir, Panelinizde son gelen 10 sipariş, Son kayıt olan 10 kullanıcı, en çok görüntülenen 10 ürünü takip edebilirsiniz. Anasayfa ürün vitrinleri 6 Farklı Ürün vitrini Banka havalesi Banka havalesi ödeme yöntemi ve bildirim sistemi. Online Ödeme Iyzico, Paytr, Shopier ve Stripe online ödeme entegrasonları mevcuttur. Banka Hesapları Sınırsız banka hesabı ekleyebilirsiniz. Marka Özelliği Ürün markaları ekleyebilirsiniz. Sayfalama Sistemi Dilediğiniz kadar kurumsal veya iç sayfalar oluşturabilirsiniz. Blog İçeriği Sınırsız blog içeriği oluşturabilirsiniz Email ile bülten abone özelliği Müşterileriniz e posta adreslerini yazarak bültene abone olabilir. Renklerinizi Özelleştirin Tema renginizi panelden ayarlayabilirsiniz. E-Posta Bildirimleri Sipariş veya iletişim formu doldurulması gibi işlemlerde mail bilgilendirmesi. Sipariş Takip Müşterileriniz sipariş durumlarını, siparişlerinin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirler. Yıldızlı yorum özeliği Müşterilerileriniz yorum sırasında yıldız vererek ürünleride değerlendirebilir. İptal/İade/Değişim Mümkün mü? Almış olduğunuz lisanslarda daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz. Lütfen siparişlerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak oluşturun. Yönetici Panelini Rahatlıkla Kullanın Herhangi bir yazılım ve kod bilgisine gerek duymadan, site üzerinde bulunan tüm metinsel bilgileri admin paneliniz üzerinden rahatlıkla değiştirebilir ve kendinize göre revize edebilirsiniz.

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız bazi scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

Son Eklenenler

+905378143474

Whatsapp Destek

05378143474

Hafta içi 09:00-18:00